wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 978..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:02:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:02:20
92278
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 9788387355531
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 412 stron formatu B5, oprawa miękka, szczegółowy katalog monet Zygmunta III wraz z wycenami i oceną rzadkości, egzemplarz z exlibrisem WCN, ze śladami używania

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 35