Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:01:40

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:01:40
352570
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w., Warszawa 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, lekko przybrudzona okładka

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 17