Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:01:20

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:01:20
352569
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VI, Monety obce władców Polski i pretendentów do korony polskiej 1002-1794. Warszawa 1980
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej, część stron podgięta przy zewnętrznej krawędzi

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66