wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz ..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:01:00

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:01:00
352568
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych, Tom III, 1632-1795, Warszawa 1978
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 35