Grecja i posthellenistyczne, stater, V w. pne

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:08:40

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:08:40
307947
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pamfilia - Syde, stater, V w. pne, Aw: Owoc granatu w perełkowej obwódce; Rw: W kwadracie incusum głowa Ateny w hełmie korynckim w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.8 mm, 11.02 g
Literatura: SNG Cop. 369, SNG von Aulock 4762

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 66