Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 22:22:00

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 22:22:00
352030
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 45.8 x 46.2 mm, 25.84 g (ze wstążką), dodatkowo pudełko

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 131