Niemcy, talar, 1605 HR

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 22:06:20
Niemcy, talar, 1605 HR

Niemcy, talar, 1605 HR

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 22:06:20
351962
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918), talar, 1605 HR, Drezno, Aw: Półpostać Krystiana z mieczem i hełmem w dłoni przedziela datę, CHRISTIAN II D G S - RO IMP (ligatura) ARCHIM E EL; Rw: Półpostacie Jana Jerzego i Augusta zwrócone ku sobie, lOHAN GEORG ET AVGVST FRAT ET DVC S A
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.02 g, patyna, nieprzeciętny, głęboki blask menniczy
Literatura: Davenport 7566, Keilitz/Kahnt 228, Shnee 767, Merseb. 800

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 140