Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1790 EB

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 21:29:20

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 21:29:20
352281
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1790 EB, Warszawa
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta justowana, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana
Literatura: Parchimowicz SAP 27.d, Plage 342, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 310