Polska, puło ruskie, bez daty (1372-1376)

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 21:16:20

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 21:16:20
352358
Opis: Polska - Władysław Opolczyk (1371–1379), puło ruskie, bez daty (1372-1376), Lwów, Aw: Litera W, wokół po trzy pierścienie, całość w czwórłuku, w wewnętrznych kątach po pierścieniu; Rw: Korona, wokół po trzy pierścienie, całość w czwórłuku, w wewnętrznych kątach po pierścieniu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 16.3 mm, 1.10 g; patyna, rzadkie.
Literatura: Frynas H.25.59 (R), Kop. 3048 (R5), Крижанівський 60 (R5)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 111