Zakon Krzyżacki, szeląg, 1426–1436

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 21:15:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 21:15:20
351867
Opis: Zakon Krzyżacki - Paweł I Bellitzer von Russdorff (1422–1441), szeląg, 1426–1436, Gdańsk, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS T(dwa pierścienie) PA VLVS PRIM, Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TADN ORVM PRVS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.66 g, patyna
Literatura: Vossberg §76/830

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 91