Niemcy, kopia talara, 1984

Rozpoczęcie: 05-09-2022 18:00
Zakończenie: 15-09-2022 22:08:20
Niemcy, kopia talara, 1984

Niemcy, kopia talara, 1984

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2022 22:08:20
347962
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V (1851–1866), kopia talara, 1984
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 19.84 g, stemple lustrzane, patyna
Literatura: Davenport 686 (oryginał)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 56