Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 20:00 ÷ 22:41
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 1/3 talara, 1790
Niemcy, 1/3 talara, 1790
351379
I-

1 550 zł

szac. 2 000 zł

63 wyświetleń

0 zakończona
Polska, ort, 1658
Polska, ort, 1658
351471
wariant z mniejszym popiersiem, litery D - L (inicjały Da...
III/III+

1 500 zł

szac. 800 zł

124 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 5 złotych, 1930
Polska, 5 złotych, 1930
351246
sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego
III+/II-

1 500 zł

szac. 1 000 zł

89 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 86 pne
Republika Rzymska, denar, 86 pne
351386
Aw: Głowa Apollo w wieńcu dębowym w prawo, Rw: Jupiter w ...
II

1 400 zł

szac. 1 500 zł

67 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 42 pne
Republika Rzymska, denar, 42 pne
351391
Aw: Głowa Concordii w prawo, CONCORDIA, Rw: Ściskające si...
II-

1 350 zł

szac. 2 000 zł

75 wyświetleń

0 zakończona
Austria, talar, 1793
Austria, talar, 1793
351381
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ...
II+

1 350 zł

szac. 1 750 zł

93 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1931 A
Niemcy, 3 marki, 1931 A
351305
300. rocznica odbudowy Magdeburga / Zum 300. Jahrestag de...
I/I-

1 350 zł

szac. 1 000 zł

78 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 59 pne
Republika Rzymska, denar, 59 pne
351389
Aw: Głowa Saturna w prawo, za nią hak i kamień, za nią li...
II-

1 250 zł

szac. 2 000 zł

54 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw dwóch medalików religijnych (jeden w formie krzyża), XX w.
Polska, zestaw dwóch medalików religijnych (jeden w formie krzyża), XX w.
350994
krzyż pokryty zieloną emalią, medalik pokryty różnymi ema...
III/III+

1 050 zł

szac. 60 zł

82 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 82 pne
Republika Rzymska, denar, 82 pne
351387
Aw: Głowa Apolla w prawo, Rw: Marsjasz idący w lewo, w pr...
III/III+

980 zł

szac. 1 500 zł

41 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.