Zakończenie: 01-09-2022 20:00 ÷ 22:41
Niemcy, 5 marek, 1906 J
351380
| I- |
2 200 zł szac. 3 000 zł 119 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1793
351381
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ... | II+ |
1 350 zł szac. 1 750 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 148 pne
351382
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, po lewej LIBO, z prawej ... | III+ |
800 zł szac. 1 250 zł 91 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 137 pne
351383
Aw: Głowa Marsa w prawo, po lewej TI VET i znak kontrolny... | III+ |
940 zł szac. 1 500 zł 85 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 136 pne
351384
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, pod brodą X, za głową na... | III+ |
660 zł szac. 900 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 133 pne
351385
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, Rw: Jowisz w kwadrydze w... | II- |
820 zł szac. 1 250 zł 104 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 86 pne
351386
Aw: Głowa Apollo w wieńcu dębowym w prawo, Rw: Jupiter w ... | II |
1 400 zł szac. 1 500 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 82 pne
351387
Aw: Głowa Apolla w prawo, Rw: Marsjasz idący w lewo, w pr... | III/III+ |
980 zł szac. 1 500 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 82-81 pne
351388
Aw: Głowa kobiety w prawo, C ANNIVS T F T N PRO COS EX S ... | III |
600 zł szac. 1 000 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 59 pne
351389
Aw: Głowa Saturna w prawo, za nią hak i kamień, za nią li... | II- |
1 250 zł szac. 2 000 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona |