pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 20:00 ÷ 22:41
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, sygnet patriotyczny
Polska, sygnet patriotyczny
351362

520 zł

szac. 50 zł

168 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw dwóch medalików religijnych (jeden w formie krzyża), XX w.
350994
III/III+

1 050 zł

szac. 60 zł

83 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medalion patriotyczny
Polska, medalion patriotyczny
351363
Ukoronowany Orzeł na czarnym tle

330 zł

szac. 60 zł

95 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw 3 krzyżyków
Polska, zestaw 3 krzyżyków
351364
I/I-

200 zł

szac. 60 zł

91 wyświetleń

0 zakończona