Polska, 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:40:20

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:40:20
351511
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987, Warszawa, Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lewej okręt płynący w prawo, na dole 28 XI 1627 / BITW POD OLIWĄ, Rw: Popiersie 1/3 w lewo, AREND / DICKMANN / ADMIRAŁ / FLOTY / POLSKIEJ - 1572* / +1627, z prawej sygnatura PTAiN 1987 - BCH, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 70.0 mm, 128.40 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: MMP 88/785, Paszkowycz 123/87

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 47