Polska, Jakub Susza, 1980

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:39:40
Polska, Jakub Susza, 1980

Polska, Jakub Susza, 1980

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:39:40
351579
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jakub Susza, 1980, Warszawa, Aw: Popiersie lekko w prawo, po bokach JAKUB / SUSZA - KRONIKARZ / CHEŁMSKI / XVII WIEKU, Rw: Rycina z panoramą Chełma, wyżej 70 LAT / CHEŁMSKIEGO / KRAJOZNAWSTWA / 1910 1980, niżej POLSKIE / TOWARZYSTWO / TURYSTYCZNO / KRAJOZNAWCZE / ODDZ • W • CHEŁMIE, projektował Jerzy Jarnuszkiewicz
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.9 mm, 128.66 g, nakład 643 sztuki, drobne uszkodzenia obrzeża
Literatura: MMP 79/42, Paszkowycz 3/80

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 52