Polska, Aleksander Zawadzki, 1975

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:34:40

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:34:40
351564
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Aleksander Zawadzki, 1975, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura J.Markiewicz-N 1975, Rw: Wklęsły krzyż, w nim 1899 / ALEKSANDER / ZAWADZKI / 1964, projektował Józef Markiewicz-Nieszcz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.8 mm, 151.31 g, nakład 1.750 sztuk (ze wznowieniami)
Literatura: MMP 75/143, Paszkowycz 49/75

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 39