Polska, bohaterskiej Polsce, 1831

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:30:40

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:30:40
351367
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), bohaterskiej Polsce, 1831, Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, w otoku TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki oraz belgijski Lew, medal projektu Jean Jacques Barré’a
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.4 mm, 54.57 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Chomyn 61, H-Cz. 3831 (R4)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 83