Watykan (Państwo Kościelne), 2 liry, 1869 R

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:25:40

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:25:40
351374
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX (1846–1878), 2 liry, 1869 R, Rzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berman 3339, Pagani 561

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 65