Turcja, 5 kuruszy, AH 1223 - 23 rok panowania

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:24:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:24:20
351548
Opis: Turcja - Mahmud II (1808–1839), 5 kuruszy, AH 1223 - 23 rok panowania, Konstantynopol
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 220, 15.36 g, patyna
Literatura: KM 599

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 20