Niemcy, talar, 1816

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 22:04:00
Niemcy, talar, 1816

Niemcy, talar, 1816

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 22:04:00
351377
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Ludwik Fryderyk (1811–1818), talar, 1816, Karlsruhe, Aw: Tarcza herbowa, wokoło legenda, Rw: Nominał otoczony wieńcem z jagódkami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.37 g, stara patyna
Literatura: AKS 25, Davenport 515, Kahnt 17, Thun 15

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 77