Polska, 1 złoty – destrukt menniczy, 2009
Zakończenie: 01-09-2022 21:43:20
351352
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 1 złoty – destrukt menniczy, 2009, Warszawa, niecentrycznie wybity |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, patyna |
Literatura: | Parchimowicz 707 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103