Polska, 100 złotych, 1976
Zakończenie: 01-09-2022 21:24:40
Polska, 100 złotych, 1976
351326
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski (1747–1779) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 100.334 sztuki, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Literatura: | Parchimowicz 275 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 47