Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 20:00:20

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 20:00:20
351334
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 10 marek polskich, 9.12.1916, "Generał", “biletów”, seria A, numeracja 6370532
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ślady po licznych złamaniach i ugięciach
Literatura: Lucow 292 (R3), Miłczak 13b, Ros. 453

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 255