sztabka srebrna

sztabka srebrna

sztabka srebrna

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:45:40
348376
Opis: sztabka srebrna, REFINERS ASSAYERS / RMC REPUBLIC
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, ryski, patyna

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 107

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  140 zł
4)  125 zł
5)  120 zł