Polska, zestaw 2 krzyżyków

Polska, zestaw 2 krzyżyków

Polska, zestaw 2 krzyżyków

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:44:00
348373
Opis: Polska, zestaw 2 krzyżyków, w skład zestawu wchodzą dwa krzyżyki, na ich środkach Orzeł, na jednym z krzyżyków nabita nieczytelna punca
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.07 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 151

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  50 zł