Polska, medal z Ignacym Paderewskim, 1919

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:31:20
348370
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal z Ignacym Paderewskim, 1919, Aw: Popiersie w lewo, IGNACY PADEREWSKI, Rw: Orzeł w koronie, z głową w lewo, W ROKU ZMARTWYCHWSTANIA SEJMU POLSKIEGO 1919
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro ? , 26.4 mm, 10.00 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 461 (ale tylko w brązie)

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 309

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  720 zł
4)  270 zł
5)  95 zł
6)  90 zł