Wielka Brytania, 1/2 korony, 1940

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:24:40
340098
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), 1/2 korony, 1940, Londyn
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 14.14 g, niewielkie uszkodzenia na twarzy władcy
Literatura: S. 4080, KM 856

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 52

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  34 zł