Wielka Brytania, 1 farthing, 1912

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:24:20
348363
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), 1 farthing, 1912, Londyn
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: S. 4059

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  34 zł
5)  30 zł