Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1911

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:20:20
348354
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1911, Filadelfia, typ Barber
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna
Literatura: KM 113

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 79

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  32 zł