Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1911
Cena wylicytowana: 85 zł
348354
| Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1911, Filadelfia, typ Barber |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby 900, patyna |
KM 113 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 60 zł
4) 46 zł
5) 32 zł
| min |