Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:17:20
347894
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), 1 rubel, 1924 ПЛ, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, minimalne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz 58a, Fedorin 9

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 98

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  100 zł
9)  80 zł
10)  75 zł