Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:15:20
347891
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych, stemplem głębokim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, przetarte
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 103

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł