Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:13:20
347890
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 20.56 g, moneta wyczyszczona, rysy na awersie i rewersie, patyna
Literatura: Bitkin 202, Adrianov 1843в

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 136

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  190 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł