Rosja, rubel, 1831 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1831 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1831 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:13:00
347889
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1831 СПБ НГ, Petersburg, na rewersie w 21 ДОЛЯ cyfra 2 otwarta, z dużą kulką na końcu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.50 g, patyna
Literatura: Bitkin 111 (R), Adrianov 1831д, Uzdenikow 1538

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 304

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  760 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  500 zł
8)  480 zł
9)  470 zł
10)  460 zł
11)  440 zł
12)  400 zł
13)  380 zł
14)  360 zł
15)  310 zł
16)  290 zł
17)  270 zł
18)  250 zł
19)  240 zł