Niemcy, grosz (mariengroschen), 1550

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:06:00
348591
Opis: Niemcy - Regenstein – hrabstwo - Ulryk (1529–1551), grosz (mariengroschen), 1550
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: lekko gięty, miejscowa patyna
Literatura: Saurma 4270

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 67

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  38 zł
4)  36 zł