Niderlandy, 2 1/2 guldena, 1851

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:03:20
347645
Opis: Niderlandy - Królestwo Niderlandów - Wilhelm III (1849–1890), 2 1/2 guldena, 1851, Utrecht
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 945 24.67 g, uderzenie na rancie, miejscowa patyna
Literatura: KM 82

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 74

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  75 zł