Meksyk, 25 peso, 1968

Meksyk, 25 peso, 1968

Meksyk, 25 peso, 1968

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:02:00
347636
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 25 peso, 1968, Meksyk, Igrzyska XIX Olimpiady, Meksyk 1968
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 720 22.51 g, miejscowa patyna
Literatura: KM 479

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 96

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł