Hiszpania, 100 peset, 1966

Hiszpania, 100 peset, 1966

Hiszpania, 100 peset, 1966

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:56:00
347635
Opis: Hiszpania - generał Franciszek Franco (1939–1975), 100 peset, 1966, Madryt
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800 18.97 g, miejscowa patyna, piękne
Literatura: KM 797

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 31

1)  42 zł