Francja, 20 franków, 1938

Francja, 20 franków, 1938

Francja, 20 franków, 1938

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:54:20
347642
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), 20 franków, 1938, Paryż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 680 20.09 g, miejscowa patyna
Literatura: Gadoury 852, KM 879

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  30 zł