Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:42:20
348615
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548–1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład: 200.000 szt., miejscowa patyna, drobne rysy, najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 145

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  410 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  360 zł