Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:31:20
345435
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980-1990 /typ A/, na awersie ZŁ daleko od nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 106

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  110 zł
7)  100 zł