Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:25:40
348601
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1980, Warszawa, Jan Kochanowski 1530–1584
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 10.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta bez kapsla
Literatura: Parchimowicz 289

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 141

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  50 zł