Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:19:20
348315
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118e

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 141

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  135 zł
9)  95 zł
10)  90 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  75 zł