Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 21:16:20
348301
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike, odmiana ze znakiem mennicy
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 507

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  900 zł
5)  880 zł
6)  860 zł
7)  820 zł
8)  800 zł
9)  780 zł
10)  760 zł
11)  560 zł
12)  430 zł