Polska, 5 złotych, 1928

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena aktualna: 900 zł
348301
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike, odmiana ze znakiem mennicy
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena aktualna: 900 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 263

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  820 zł
5)  800 zł
6)  780 zł
7)  760 zł
8)  560 zł
9)  430 zł