Niemcy, 20 marek, 1888 A

Niemcy, 20 marek, 1888 A

Niemcy, 20 marek, 1888 A

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:53:00
348556
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk III 1888, 20 marek, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 7.94 g, uszkodzenie obrzeża, ale ładnie zachowane
Literatura: Fr. 3828, AKS 119, Jaeger 248

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 92

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 850 zł
4)  1 800 zł
5)  1 600 zł
6)  1 250 zł
7)  1 200 zł