Austria, dukat, 1838 E

Austria, dukat, 1838 E

Austria, dukat, 1838 E

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:48:20
348545
Opis: Austria - Ferdynand I (1835–1848), dukat, 1838 E, Karlsburg
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 3.47 g, lekko czyszczone, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Fr. 226, Herinek 44

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 175

1)  2 000 zł
2)  2 000 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  1 300 zł
6)  1 200 zł