Polska, 10 złotych, 15.07.1924

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:13:40
348420
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 10 złotych, 15.07.1924, seria II EM C, numeracja 438574
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, prześwity, naddarcia i złamania, ale wyjątkowo rzadki banknot
Literatura: Lucow 606 (R6) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 58a

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1295

1)  7 200 zł
2)  7 000 zł
3)  6 600 zł
4)  5 400 zł
5)  5 200 zł
6)  4 500 zł
7)  4 500 zł
8)  2 500 zł
9)  2 200 zł
10)  1 900 zł
11)  1 850 zł
12)  1 800 zł
13)  1 750 zł
14)  1 650 zł
15)  1 600 zł
16)  1 300 zł
17)  620 zł