Polska, 10 złotych, 15.07.1924

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 4 600 zł
348420
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 10 złotych, 15.07.1924, seria II EM C, numeracja 438574
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, prześwity, naddarcia i złamania, ale wyjątkowo rzadki banknot
Literatura: Lucow 606 (R6) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 58a

Cena aktualna: 4 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 31
Ilość odsłon: 695

1)  4 600 zł
2)  4 500 zł
3)  4 500 zł
4)  2 500 zł
5)  2 200 zł
6)  1 900 zł
7)  1 850 zł
8)  1 800 zł
9)  1 750 zł
10)  1 650 zł
11)  1 600 zł
12)  1 500 zł
13)  1 300 zł
14)  620 zł