Polska, 5 marek, 9.12.1916

Polska, 5 marek, 9.12.1916

Polska, 5 marek, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:07:40
348408
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 5 marek, 9.12.1916, "Generał", "Biletów", seria A, numeracja 8052595
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania, przybrudzenia, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 280 (R4), Miłczak 10, Ros. 447

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 177

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  44 zł