wydawnictwa polskie, Katalog pamiątkowy Mennicy Warszawskiej na 255 lecie, 2021

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 260 zł
348006
Opis: wydawnictwa polskie, Katalog pamiątkowy Mennicy Warszawskiej na 255 lecie, 2021, Grad Bartosz, Zgódka-Bilous Michalina – Mennica Warszawska 1766 : Mennica Polska 2021, Warszawa 2021, ISBN 9788391048825, egz. nr 22/25
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 103 strony, twarda oprawa, format ok. 29.5 x 21.5 cm, dwujęzyczna (polsko-angielska), bogato ilustrowana publikacja, ukazująca działalność, wyroby, i pracowników mennicy

Cena aktualna: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 117

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  155 zł