wydawnictwa polskie, Kałkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Polis..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:01:20
348072
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Polish securities), wydanie III, Warszawa 2000, ISBN 8390069563
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 200 stron, oprawa twarda płócienna z obwolutą, duży format, tekst polski i angielski, pięknie ilustrowana historia polskich papierów wartościowych, obwoluta rozcięta i podklejona

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 113

1)  28 zł
2)  26 zł